Aksident i noizyt

Dog ate gecko

Në Vranjevc, gjegjësisht në rrugën “Vëllezërit Fazliu” ka ndodhur një aksident trafiku, ku kanë mbetur të lënduar dy persona. Ja një video nga vendi i ngjarjes: Terroristi i arrestuar në Barcelonë, fans i Noizyt? (FOTO) ... Kobe Bryant, i cili humbi jetën të dielën në një aksident me helikopter, së bashku me. Aksident në Gjirokastër, një person në gjendje të rëndë ... shikojeni si përgjigjet këngëtarja kur e pyesin të zgjedh për një natë mes Capital T dhe Noizyt. Gazmend Sinani, përfaqësues i Kosovës në basketboll, ka vdekur mbrëmë pasi ishte i përfshirë në një aksident të rëndë që ndodhi në Gjakovë. Lëndime kanë pësuar edhe disa persona tjerë. Basketbollisti dje po festonte ditëlindjen. Dec 27, 2019 · Pas ngacmimit të Olti Currit, i cili shkroi “me këtë Kartën e Studentin e kap me ulje bluzën Nike të Noizyt”, reperi sulmoi Currin duke e cilësuar “si rob të dështuar nga jeta”. “S’po të them gay, se gay është Elton John”,-tha Noizy. Reperi Rigels Rajku i njohur me nofkën artistike Noizy sot ka pësuar sot një lëndim të lehtë në sy. Ai ka postuar një imazh ku shihet të ketë lënduar syrin e majtë megjithëse kjo histori nga përshkrimi i Noizyt ka mundur të përfundoj më keq. Nuk dihet se si ka lënduar ai syrin. Të shkuara … Continue reading Lëndohet Noizy (FOTO) Babai i këngëtarit Noizy, Bashkim Rajku, ka dhënë një intervistë për GSH, duke thënë se djali i tij është shëndosh e mirë. “Është gjuajtur me një pistoletë kalibër shumë të vogël dhe ka marrë një gërvishtje të lehtë në këmbë,” thotë ai duke shtuar se Noizy ka performuar të martën në mbrëmje me program të … aksident aktore. Nga kategoria. ... Albumi i ri i Noizyt, me kë do bashkëpunojë reperi? Mes lotësh, Ellen Degeneres jep një mesazh pas vdekjes së Kobe Bryant. Dy persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor mbrëmjen e djeshme. Aksidenti ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës. ... Gati “Fast and Furious” i Çiljetës dhe Noizyt K ... Nov 27, 2019 · Zbuloi polici i RENEA që tërhoqi zvarrë reperin e njohur, vetëm se ai tentoi të jepte kontributin e tij në zonën e rrezikut dhe pikërisht aty ku ishin vendosur trupa shqiptare dhe të huaja në një operacion kërkim-shpëtimi. Reperi i njohur, ndonëse pa mjetet e duhura ka shkuar në thellësi të rrezes së palejuar dhe … Një aksident tragjik në Greqi i ka marrë jetën dy personave, njëri prej të cilëve është shqiptar. Aksidenti ndodhi ditën e djeshme në Tourlida, Messolonghi. Sipas mediave greke, një automjet i drejtuar nga një 30-vjeçar humbi kontrollin dhe doli jashtë rruge. Makina përplasi një 40-vjeçar shqiptar, i cili ndodhej në anë të rrugës duke peshkuar. … Pas Noizyt, Dafina Zeqiri prish marrëdhëniet edhe me Dhurata Dorën, çfarë ka ndodhur me tre këngëtarët. ... Vdes në aksident ajror legjenda e NBA ... Augusto” është titulli i këngës së re që është lansuar në YouTube nga PINT. MC Kresha dhe Lyrical Son kanë ardhur me realizimin e radhës muzikor që është pjesë e albumit “USA”. Edhe kjo këngë vjen… Biondia sexy është përkushtuar ndaj modelingut dhe tashmë është dhe pjesë e grupit të Noizyt, OTR. ... Aksident masiv në rrugë 20 kamionë dhe 10 vetura, ka ... Një aksident tragjik në Greqi i ka marrë jetën dy personave, njëri prej të cilëve është shqiptar. Aksidenti ndodhi ditën e djeshme në Tourlida, Messolonghi. Sipas mediave greke, një automjet i drejtuar nga një 30-vjeçar humbi kontrollin dhe doli jashtë rruge. Makina përplasi një 40-vjeçar shqiptar, i cili ndodhej në anë të rrugës duke peshkuar. … Sep 17, 2016 · Babai i Noizyt: Donin ta poshtëronin. Ata me armë, im bir i sakatoi me grushte. Video e re/ Pas grushteve, dëgjohet krisma e armës që plagosi Noizyn. Jun 18, 2015 · Fundjavën e kaluar u publikua lajmi se këngëtarja Enca Haxhia kishte bërë aksident. Por jo vetëm kaq, flitej gjithashtu se aksidentin e kishte bërë me makinën e Noizyt. Ajo është përfolur shpesh për një lidhje me këtë të fundit, ndaj edhe hamendësimi se makina ishte e tij, nuk ka qenë krejt pa vend. Por ka […] Për përleshjen mes Noizyt dhe Cozman janë arrestuar tre persona ndërsa ka mbetur i plagosur reperi Noizy. Veç Cozman dhe vëllait të tij i arrestuar është edhe Albert krasniqi, bashkëshorti i miss kosova 2006, Besa Gashi. Alberti është shok i ngusht me Cozman. /GazetaExpress/. Pas Noizyt, Dafina Zeqiri prish marrëdhëniet edhe me Dhurata Dorën, çfarë ka ndodhur me tre këngëtarët. ... Vdes në aksident ajror legjenda e NBA ... Këtë gjë e ka vërtetuar vetë modelja serbe Jenna Jenovich e cila i ka lënë një koment Noizyt në një postim të tijin në Instagram. “Boxing time,”- shkruan reperi krahas fotos ku shihet se është shkrepur shumë vite më parë, në kohën që Rigelsi merrej me box. Aksident në Gjirokastër, një person në gjendje të rëndë ... shikojeni si përgjigjet këngëtarja kur e pyesin të zgjedh për një natë mes Capital T dhe Noizyt. Mirëpo, thumbimet e saj vazhduan edhe më tej. Në momentin që Fero publikoi këngën e re të titulluar ‘Veni 1’, Gordana e ofendoi rëndë Feron nëpërmjet një videoje. “Krejt e DIN. Personalisht unë kështu mendoj! Kur ai (Noizy) bente muzike, ti ishe akoma në bo*et e babit!”, shkruante ajo teksa dëgjonte këngën e Noizyt. 3. Ardit Gjebrea e ka publikuar një imazh emocionues. Këngëtari i njohur shqipar, Ardit Gjebrea, i ka prekur ndjekësit e tij me postimin e fundit. Ai në Instagram e ka publikuar një foto të fëmijëve të tij dhe në të shihen duke u përqafuar teksa motra nuk mund të largohet nga vëllai të cilin ka shkuar … Teksa një fans e pyet sesa kushton një natë me të, Enca iu përgjigj ndjekësit “100 milionë euro”, duke e shpjeguar më vonë se po bënte shaka. Video-s iu bashkua edhe një nga djemtë e OTR, miku i ngushtë i Noizyt, Don Vidi cili komentonte vazhdimisht shifra, si 99 e më pas 100 milionë duke vënë në lojë këngëtaren. Dec 21, 2018 · Aksident në orët e vona, humb jetën i riu nga Lezha. E-TJERA. Tërmeti godet sërish Shqipërinë ... As Enca dhe as Oriola, kjo është mbretëresha e Noizyt. Këto femra ‘hot’ janë pjesë e klipit të Noizyt dhe Ledrit (FOTO) ... Aksident i rëndë në Tetovë, shoferi me plagë të rënda… 18:12 7 Janar, 2020. Pas Noizyt, Dafina Zeqiri prish marrëdhëniet edhe me Dhurata Dorën, çfarë ka ndodhur me tre këngëtarët. ... Vdes në aksident ajror legjenda e NBA ... Komenti i Ledrit për këngën e re të Noizyt 23:19 | 28 Tetor 2017 Shoqëri të mirë kanë lidhur mes vete kohën e fundit dy reperët e njohur, njëri nga Kosova e tjetri nga Shqipëria. Postimi i Noizyt. Kjo nuk është hera e parë që Noizy pl agoset. 2 vite më parë, ai u pl agos gajtë një sh erri me reperin Cozman, për shkak të një kunje që Noizy tha për Tunën në emisionin 6 ditë pa Ermalin. ← Jul 18, 2017 · Enca Haxhiu ka paralajmëruar sonte këngën e saj të re, të cilën e ka titulluar “Ciao”, por që duket se do të jetë një këngë “diss” për reperin Noizy dhe OTR Burime të Express, shumë të afërta me… Biondia sexy është përkushtuar ndaj modelingut dhe tashmë është dhe pjesë e grupit të Noizyt, OTR. ... Aksident masiv në rrugë 20 kamionë dhe 10 vetura, ka ... Noizy nxori zbuluar Oriola Marashin me veprimin e fundit. Oriola Marashi dhe Noizy kanë prishur raportet ditët e fundit, madje nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram. Por, përmes një 'Instastory', r Së fundi në një aksident ajror ka vdekur legjenda e NBA-së, Kobe Bryant së bashku me vajzën e tij. Vanessa, gruaja e tij, përmes një postimi ka treguar se është në gjendje të keqe. “Unë nuk kam qenë e gatshme ti them ndjenjat e mija më fjalë. Truri im nuk e pranon që Kobe dhe […] 37 minuta me parë Por këtë bashkëpunim të Encës dhe Don Phenom e ka mbështetur edhe një ndër rivalët e hershëm të Noizyt, pikërisht Stresi. Ky i fundit ka publikuar një foto të këngës në instastory dhe ka etiketuar Encën e Don Phenom. Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Prishtinë-Pejë. Lexues kanë bërë të ditur se ka persona të lënduar. Në vend të ngjarjes kanë dalë policia dhe ambulanca. Polica deri më tani nuk ka dhënë detaje për aksidentin. Express do të ju mbajë të informuar…